Září 2014

Diet 26.9.2014

26. září 2014 v 14:57 | Me, Myself & I |  Diet
Kurvááááááá! Taťka dovezl zákusky a zrovna jsem se dozvěděla, že zítra jedeme na hody k babičce. A nejspíš budu muset sníst trochu kachny se zelím. FUCK! Nemám ji ráda, ale vždycky to do sebe nějak narvu, ale teď? Ne, děkuji! V ledničce máme úžasnou sladkou rolku s krémovou náplní a čokoládovým piškotem - moje oblíbená! :( Už jsem k ní čichala a málem ji i olízla! Mám chuť začít i s bulimií, ale bojím se, že se mi to jídlo nepodaří vyzvracet. Co pak? Jedině, že bych do ní kousla a pak to rychle vyplivla a vypláchla si pusu. Třeba by ta chuť pak přešla...

Snídaně: Hruškový jogurt + trochu ananasového džusu
Svačina: nic
Oběd: nic
Svačina: EDIT 17:37: tak jsem si tu zkurvenou rolku dala -_-
Večeře: čočka

Držte pěsti, ať zase nezhřeším a nedám si tu debilní roládu!

Diet 25.9.2014

25. září 2014 v 19:52 | Me, Myself & I |  Diet
Juchůůů! Už 3 dny bez přejídání! :3
Vypadá to dobře, možná jsem neměla začít tak zhurta a radši první jenom vynechávat sladké (protože přejít z tří tabulek čokolády, hranolků, brambůrků a deset zákusků denně na dvě rajčata denně je trochu moc drastické), ale už si začínám zvykat a možná to půjde a váha začne jít dolů!

Snídaně: Jablko
Svačina: nic
Oběd: nic
Svačina: nic
Večeře: kuřecí vývar s mrkví a celerem

Závěr: Suprrr!!! Dneska se mi to líbí! ♥ A k tomu jsem ten vývar měla tak v sedm, takže nepůjdu spát s plným žaludkem. Zítra se zvážím, snad váha klesne. Ale bojím se víkendu, asi mi bude muset být špatně, abych nemusela nic jíst. Kdyžtak sním jen trochu oběda a večeři 'jakože jsem si dala rohlík a půl tabulky čokolády a přecpala se'. Zkusím to nějak vymyslet. Zatím čauky! :-)

Diet 23.9.2014, 24.9.2014

24. září 2014 v 17:04 | Me, Myself & I |  Diet
Rozhodla jsem se zase přidávat, protože počáteční stres opadl a nějak mám zase chuť hubnout.

Proč?
• nevlezu se do svých starých oblíbených riflí a mám pocit, že tlustší prase než já, neexistuje!
• při tělocviku si připadám jak hora sádla a učitel by mně určitě nechválil mou skvělou postavu na basket (to není pochvala), kdybych trochu zhubla. Počítalo by se s tím, že nic nezvednu ani nic nedokážu, když jsem hubená jako vyžle.
• Nebudu muset věčně zatahovat břicho!!!
• A konečně to nejdůležitější - budu si připadat křehká a krásná...

Úterý:
Snídaně: nic
Svačina: nic
Oběd: nic
Svačina: nic
Večeře: 10 cherry rajčátek a půlka okurky

Závěr: Jsem na sebe fakt pyšná! Sice k té večeři patří ještě půlka brownies, které jsem neodolala (ale spíš to bylo z toho, že mi ji dala mamka a já neměla to srdce ji vyhodit). Ale je to dobrý!

Váha: 68,9 kg (no fuj...)

Středa:
Snídaně: nic
Svačina: nic
Oběd: půlka pizzy (FUCK!!!)
Svačina: nic
Večeře: brokolicová polévka + kuřecí maso z polévky + pomerančový džus

Závěr: Já myslím, že ok. Za tu pizzu bych se nejradši odstřelila a taky by bylo lepší to rozdělit na lepší časové úseky, nežz sníst tolik zdravého jídla na večeři, ale nedá se. Mamka se stará, jestli jím. Večeřet musím a neobědvat je mi trapné. Nejradši bych do té jídelny nevkročila! Nesnáším to nezdravé jídlo, co tam mají. Hnus...škoda, že je to tak dobré.

Diet 1.9.2014

1. září 2014 v 13:11 | Me, Myself & I |  Diet
Takže jsme začali...upřímně, co se týče školy, mohlo to být horší, ale pokouším se nepropadat panice. Překvapivě jsem se ztrapnila jen jednou a to ještě ne před celou třídou (prosím o potlesk!). Měla bych být větší optimistka a ignorovat fakt, že se všechny holky uspořádaly do skupinek a já zase zůstala sama. Už první den. Možná bych ten strach překonala, kdyby tam byla 1 holka sama jaká já, max. 2 holky, ale jsou tam 3 velké skupinky po 6-ti a to prostě nedám. Neumím se vtírat. Ale zbytek si nechám do Diary, teď ten jídelníček.

Snídaně: Káva s mlékem (jop!)
Svačina: nic (jop!)
Oběd: velké rajče, hrozny + kus sýra
Svačina: jablko
Večeře: zapečená cuketa s rajčaty, paprikou a rajčatovou omáčkou (říkejte si tomu jak chcete :D)

Obrázky //1//

1. září 2014 v 13:06 | Me, Myself & I |  Thinspo